FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Posty: 244

Skąd: Jednostka [E]

PostWysłany: Czw 16:05, 14 Wrz 2006    Temat postu: Liga Mistrzów

j/w

Wczoraj odbyły się 2 bardzo dobre mecze. Jeden mozna było oglądać na TVP 2, drugi na TVN Turbo. Ja obejrzałem oba (przełączanie co 5 minut Razz)

Manchester - Cetlic 3:2

W tym meczu (mimo że zawsze sympatyzowałem z ManU) kibicowałem Celticowi z racji występowania w nim Artura Boruca. Celtowie zaczęli dobrze - po asyście naszego bramkarza i błędzie obrony Man United - Jan Vennegoor of Hesseling strzela bramkę na 1:0 dla Szkotów(21. minuta meczu). Później nieustanne ataki "Czerwonych Diabłów", które dają efekt w postaci dwóch bramek przed przerwą. Najpierw po kontrowersyjnym karnym (moim zdaniem był faul) podyktowanym za faul Boruca na Giggs'ie, Saha strzela bramkę w 30. minucie, a 10 minut później ten sam zawodnik wyprowaca Manchester na prowadzenie strzelając w 40. minucie bramkę na 2:1. Tym razem zawinili dwaj stoperzy Celticu. Chwilę później bramkę dla piłkarzy z Glasgow strzela z rzutu wolnego Nakamura i mamy wynik 2:2. Po przerwie, prowadzenie dla ManU uzyskuje w 47. minucie, legenda jedenastki z Old Traford - Ole Gunnar Solskjaer. Jest 3:2. Przez pozostały czas do końca meczu Celtic stara się wyrównać jednak to się nie udaje. Niestety w meczu nie zobaczyliśmy 3 Polaków tylko 1. Maciej Żurawski i Tomasz Kuszczak nie znaleźli uznania w oczach swych trenerów i zasiedli tego dnia na ławce. Szkoda bo fajniej by się meczyk oglądało i nie byłbym za Celticiem, tylko za obiema drużynami.

Drugi mecz: Olympique Lyon - Real Madryt

W tym meczu kibicowałem oczyiwście Francuzom bo nie lubię Realu. Miałem nadzieję, że powtórzą oni wynik z zeszłego sezonu i pokonają "Królewskich" 3:0 i.... po pierwszej połowie byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Po pięknej grze i bramkach Freda (11. minuta) i Tiago (31. minuta), OL wygrywał już 2:0 a spokojnie mógł prowadzić nawet 5:0, jednak Francuzi nie wykorzystywali dogodnych sytuacji. W drugiej połowie Olympique się cofnął i oddał trochę inicjatywę Realowi, jednak wynik nie uległ zmianie.